Naše služby

ČIPOVÁNÍ NÁDOB NA SMĚSNÝ KOMUNÁLNÍ ODPAD

Evidence všech nádob na směsný komunální odpad v Hranicích – to je první krok k výrazným změnám v odpadovém hospodářství ve městě.

Zaváděné změny budou probíhat postupně v jednotlivých etapách.

Tyto změny mají za cíl celkové zmapování odpadových toků, zjednodušení administrativy související s odpadovým hospodářstvím a v neposlední řadě maximalizovat efektivitu stávajícího systému vedoucí k pohodlnějšímu nakládání s odpadem pro všechny občany.

Předesílali jsme, že od listopadu do konce roku 2020 budeme označovat Vaše nádoby na směsný komunální odpad speciálními RFID čipy. Bohužel kvůli vzniklé situaci ze světové pandemie COVID-19 došlo ke zpoždění dodání materiálu, a tudíž se doba instalace čipů prodloužila.

👉Prosíme všechny domácnosti, aby nadále chystaly v den svozu odpadů všechny své nádoby na směsný komunální odpad na běžné svozové místo a označili je svým číslem popisným.

👉Aktuální harmonogram svozu odpadů najdete na https://ekoltes.cz/…/svoz…/harmonogramy-svozu-odpadu/

Děkujeme za Vaši trpělivost a spolupráci 😎

https://www.mesto-hranice.cz/clanky/ekoltes-zahajuje-revoluci-v-odpadech?fbclid=IwAR3A5U43HeOgA6ujsC3kZzOmhjyD7iCwSlrUNF3h28b6LqLxMNQRCwclEZ0

Mohlo by vás dále zajímat

Uzavření pokladny dne 19.4.2024

Oznamujeme občanům, že dne 19.4.2024 bude z důvodu čerpání dovolené uzavřena hlavní pokladna v sídle společnosti. Od pondělí 22.4.2024 bude otevřeno dle běžné provozní doby

Přečíst »