Kariéra

Vedoucí provozu správy domů a bytů

Společnost EKOLTES Hranice, a.s. přijme zaměstnance na pozici Vedoucí provozu správy domů a bytů.

Náplň práce: vedení komplexní správy domů, zajišťování revizí, oprav a havárií, plánování a řízení oprav, kontrola a vyhodnocování činností, vedení záznamové dokumentace, odpovědnost za vyhrazená plynová zařízení a výtahy, problematika společenství vlastníků jednotek, účast na shromáždění SVJ, každodenní jednání s nájemníky a zákazníky, místo výkonu práce: Komenského 652, Hranice.

Požadavky: minimálně SŠ vzdělání technického směru, nejlépe stavební; výborná znalost MS Office, výhodou znalost účetního SW Karat; samostatnost, organizační schopnosti, trestní bezúhonnost, milé vystupování, výhodou zkušenost s vedením podřízených, flexibilita, ŘP skup. B, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Životopisy zasílejte na email: cermak@ekoltes.cz, vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni a pozváni k osobnímu pohovoru.

 

ŘIDIČ NÁKLADNÍCH VOZIDEL

Společnost EKOLTES Hranice, a.s. příjme zaměstnance na pozici Řidič nákladních aut (nákladní a popelářské vozy, traktor a multikára, zn. MAN, Scania a Zetor).

Požadujeme řidičský průkaz sk. B, C a T, bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Pracovní poměr na dobu uričtou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Nástup možný dle dohody, životopisy zasílejte p. Zetochovi na email zetocha@ekoltes.cz nebo volejte na tel. 777 465 907. Vybráni uchazeči budou kontaktováni.

 

STROJNÍK NAKLADAČE A KOMPAKTORU, EVIDENT ODPADU

Požadované znalosti a dovednosti:

  • řidičský průkaz sk. B, T, strojnický průkaz (kolové nakladače, válce silniční)
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
Nástup dle dohody.

Životopisy zasílejte na e-mail: samohylova@ekoltes.cz, vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni.